S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.
 

Betonová dlažba, základ moderního designu

Velkou část svého života trávíme venku, v okolí domova či zaměstnání. Setkáváme se přáteli, s rodinou, relaxujeme nebo se jen procházíme. Důležitou roli v atmosféře těchto míst hraje vedle rozmanité zeleně především venkovní architektura.

Celkový dojem externího prostoru v urbanizovaném prostředí dokresluje mimo jiné dlažba a další funkční či designové prvky. V dřívějších dobách se jako materiál používal především kámen, dnes jej však ve většině případů nahrazuje beton. A je to naprosto logické. Jedná se o materiál snadno dostupný, s vynikající odolností a dlouhou životností.


BEST nabízí takřka nekonečné množství designů a povrchových úprav. Betonové prvky, které vyrábíme nepůsobí rušivě a velmi vhodně doplňují stavby všeho druhu, od rustikálních chalup, přes historická centra měst po futuristické objekty. Za třicet let své existence jsme rozšířili sortiment z pouhých pěti výrobků na tisíce variant dlažeb, plotů, obrubníků, palisád a dalších prvků rozličných tvarů, barev a velikostí.


BEST vsadil na produkty, se kterými se setkáváme doslova denně: po naší dlažbě šlapou obyvatelé snad všech měst i obcí a naše betonové prvky se využívají při realizacích veřejných zakázek.

Pojďme se teď však zaměřit na dlažbu, která se z laického pohledu pojí s BESTem nejvíce. Pokud chceme dokonalou terasu, musíme začít právě u ní. Při jejím výběru je třeba myslet hlavně na to, že po ní budeme chodit desítky let a naši potomci možná i déle.


Terasa by měla být nadčasová, s tím souvisí i rozměr a barva dlaždic. Zatímco ke starším venkovským chalupám se hodí hlavně menší kameny, u moderních domů hrají prim dlažby velkoformátové. Barvu je třeba vybrat tak, aby především ladila s domem. Vzhled terasy zdůrazníme také správnou volbou povrchu. Kromě klasických dlaždic je možné zvolit například reliéfní, tryskaný nebo vymývaný povrch. BEST vyrábí všechny dlaždice tak, aby splňovaly požadavky nejvyšší protiskluzové třídy a samozřejmostí je také mrazuvzdornost a snadná údržba. S výběrem vám velmi rádi poradí ve vzorkovnách BEST.


Velkým pomocníkem v rozhodování, který typ dlažby zvolit, vám také může být virtuální projektování. V chytré aplikaci BEST VISIO je možné propojit vybrané vzorky dlažby s fotkami zahrady či terasy, a vytvořit tak názorné vizualizace.


A co říci závěrem? S dovolením si půjčíme slogan, který provází celou naši nejnovější kampaň a zároveň vystihuje hlavní myšlenku. DLAŽBA, TO JE BEST.