S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.
 

Lakovaná dlažba je trvale krásná a dokonale odolná

V následujících měsících si většina z nás bude užívat krásné letní počasí a grilování s přáteli. A asi nikdo si nepřeje po zahradní party trávit čas čištěním dlažby a odstraňováním mastných skvrn. Tak proč si nepořídit dlažbu, která má omyvatelný povrch?

Odborníci i výrobci, např. tuzemský BEST, a.s., v takovém případě doporučují lakovaný povrch UV nebo ULTRA UV. Póry betonu se pak nezanáší prachem a nečistotami, barvy zůstávají živější a dlažba si déle zachovává svůj původní vzhled, nehrozí jí vyblednutí.

Největší výhoda lakované dlažby BEST s ošetřením UV nebo ultra UV je její odolnost vůči tekutinám a olejovým skvrnám, což je zvláště praktické na místech, kde grilujeme nebo jíme a kde hrozí potřísnění mastnotou, různými nápoji či pochutinami. Lak vytváří na povrchu dlažby ochrannou bariéru, která zabraňuje pronikání nečistot pod povrch a usnadňuje jejich odstranění. K údržbě pak stačí čistá voda.

Ošetření lakem také dlažbu chrání před nečistotami, mechy a plevely, které se často usazují na povrchu dlažby. Tím se výrazně snižuje potřeba častého čištění a údržby, což šetří čas i finanční prostředky.

Nelze opomenout ani estetický aspekt. Lakovaný finiš dodává elegantní vzhled. Vynikne v případě futuristických i minimalistických staveb, zvýrazňuje moderní architekturu a může poskytnout harmonický přechod mezi interiérem a exteriérem. Sametový efekt dlažby ideálně také doplní vzhled honosných vil a luxusních rezidencí. Pěkně vypadá i na malometrážních terasách či balkónech, které pocitově rozsvítí a zvýrazní. Hodí se takřka kamkoli, kromě ploch, od kterých vyžadujeme velkou protiskluznost, jako je například okolí bazénu. 

Lakovaná betonová dlažba BEST je tedy nejen krásná, ale i funkční a praktická volba pro každého, kdo chce svůj venkovní prostor udržet ve skvělém stavu bez nutnosti složité péče. Užijte si letní odpočinek na terase bez starostí o dlažbu. V červnu navíc můžete pořídit dlažbu BELEZA a TRIVIO v povrchové úpravě UV, ULTRA UV či ANTICO UV za cenu STANDARDU.