BEST - CANTO KARAMELOVÁ

BEST – CANTO je betonový schodišťový prvek, kterým vyřešíte nové schodiště i rekonstrukci starých schodů. Jedná se o mrazuvzdorný betonový obklad, kterým zakryjete betonový základ nebo starý schod. 
 

 

Další parametry: BARVA: KARAMELOVÁ
POVRCH: STANDARD
VÝŠKA: 17 cm

Zadejte množství
ks

Zjistit dostupnost
Zjišťuji…

Cena za ks:
244,40 Kč/ks vč. DPH (202,00 Kč/ks bez DPH)
Výsledná cena:
 Kč vč. DPH ( Kč bez DPH)

Technické informace

Povrch prvku BEST – CANTO je hladký, opatřený protiskluzovými drážkami. Použít můžete obě strany, vytvoříte pokaždé jiný vzhled schodů a jednoduše si zvolíte i vhodnou délku schodnice. Velkou výhodou při stavbě je oproti jiným schodnicovým prvkům nízká hmotnost a snadná manipulace.

Prvky BEST – CANTO se osazují do zavlhlého betonu nebo malty. Spáry mezi jednotlivými prvky nakonec zaspárujte mrazuvzdornou spárovací hmotou.

Betonové schodišťové obklady BEST – CANTO jsou spolehlivé a elegantní prvky, které vám pomohou vyřešit nové i staré venkovní schodiště. Jsou pevné, mrazuvzdorné a perfektně odolávají působení chemických rozmrazovacích látek.

Zahradní schodišťové prvky BEST – CANTO jsou z dvouvrstvého vibrolisovaného betonu a díky ošetření systémem QSAVE na nich neulpívají nečistoty. Samozřejmostí je záruka 20 let.

 

název skladebné rozměry počet množství hmotnost poznámka
  mm ks/bm ks kg  
  výška nášlapná šířka délka   vrstva paleta ks paleta  
BEST - CANTO 160 320/285 300 3,3 16 32 21 672 1 paleta = 2 vrstvy

Mohlo by vás zajímat