S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.

BEST - CANTO PŘÍRODNÍ

BEST – CANTO je betonový schodišťový prvek, kterým vyřešíte nové schodiště i rekonstrukci starých schodů. Jedná se o mrazuvzdorný betonový obklad, kterým zakryjete betonový základ nebo starý schod. 
 

 

down Více informací
BARVA:
PŘÍRODNÍ
POVRCH:
STANDARD
VÝŠKA:
17 cm
Cena za ks:
174,00 Kč/ks bez DPH
210,50 Kč/ks s DPH
Zjistit dostupnost

Skladová dostupnost

close
Zjišťuji dostupnost
 Kč bez DPH
 Kč s DPH
ks
Technické informace
Dokumenty ke stažení
Potřebujete poradit?

Povrch prvku BEST – CANTO je hladký, opatřený protiskluzovými drážkami. Použít můžete obě strany, vytvoříte pokaždé jiný vzhled schodů a jednoduše si zvolíte i vhodnou délku schodnice. Velkou výhodou při stavbě je oproti jiným schodnicovým prvkům nízká hmotnost a snadná manipulace.

Prvky BEST – CANTO se osazují do zavlhlého betonu nebo malty. Spáry mezi jednotlivými prvky nakonec zaspárujte mrazuvzdornou spárovací hmotou.

Betonové schodišťové obklady BEST – CANTO jsou spolehlivé a elegantní prvky, které vám pomohou vyřešit nové i staré venkovní schodiště. Jsou pevné, mrazuvzdorné a perfektně odolávají působení chemických rozmrazovacích látek.

Zahradní schodišťové prvky BEST – CANTO jsou z dvouvrstvého vibrolisovaného betonu a díky ošetření systémem QSAVE na nich neulpívají nečistoty. Samozřejmostí je záruka 20 let.

 

název skladebné rozměry počet množství hmotnost poznámka
  mm ks/bm ks kg  
  výška nášlapná šířka délka   vrstva paleta ks paleta  
BEST - CANTO 160 320/285 300 3,3 16 32 21 672 1 paleta = 2 vrstvy
CERTIFIKÁT 060-049862 Schodišťové prvky ČSN EN 1339
190 kB PDF
Technical datasheet BEST - CANTO EN
685 kB PDF
Technický list BEST - CANTO
751 kB PDF
prohlášení o vlastnostech č. 006-1339 BEST 1339 BETONOVÉ SCHODIŠŤOVÉ PRVKY
64 kB PDF
CERTIFIKÁT ISO - 9001,14001,45001,50001
951 kB PDF
Návod na použití
PDF
Nevíte si rady s výběrem?
Máte v hlavě projekt ale nevíte, který z našich produktů bude pro vás nejvhodnější? Zkuste našeho průvodce výběrem – doporučíme vhodný materiál, povrchy a technické parametry.
Dřív než začnete stavět...
Jakou vybrat dlažbu nebo plot, který s vaším domem nejlépe ladí? Díky aplikacím BEST Visio to zvládnete hravě. Aplikace vám ukáží ideální dlažbu či plot přímo ve fotografii a zajistí správný výpočet potřebného množství materiálu.
Přijeďte si pro inspiraci
V každém z našich výrobních závodů najdete rozsáhlé venkovní i vnitřní vzorkovny, kde se můžete nechat inspirovat a důkladně si výrobky prohlédnout i osahat. Naši poradci se postarají, abyste při nákupu na nic důležitého nezapomněli.