S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.

BEST - ESMERO BÍLÁ

Betonová dlažba BEST - ESMERO vytváří svými různě velkými a různě tvarovanými kameny imitaci žulových dlažebních kostek. Perfektně se tato dlažba hodí ke starým stavením i na náměstí a pěší zóny. Drobnější nepravidelné kameny jsou sice náročnější na pokládku, ale výsledek stojí za to.

down Více informací
BARVA:
BÍLÁ
POVRCH:
METROPOL
VÝŠKA:
6 cm
Cena za m²:
819,00 Kč/m² bez DPH
991,00 Kč/m² s DPH
Zjistit dostupnost

Skladová dostupnost

close
Zjišťuji dostupnost
 Kč bez DPH
 Kč s DPH
Technické informace
Dokumenty ke stažení
Potřebujete poradit?

Dlažba BEST – ESMERO je určená pro místa, kam osobní auta jezdí jen zřídka. Je ideální pro chodníky a pěší zóny. Při pokládce dlažba vytváří nepravidelnou skladbu s většími spárami. Větší spáry zapříčiní, že budete potřebovat o 10 – 20 % méně, než je skutečná výměra dlážděné plochy. 

Na vrstvě je celkem 104 různě tvarovaných kamenů, které nelze dodávat jednotlivě. Nejmenší možný odběr je 1 vrstva, dodané kameny se mohou tvarově lišit od výkresu skladby. Vybírat můžete z několika barevných variant v povrchu Metropol. Speciální technologie a receptura obsahující barevnou drť zaručí zdrsnění povrchu a tím i protiskluzové využití.

Vysoce pevnostní vibrolisovaná dvouvrstvá betonová dlažba zaručí mrazuvzdornost a odolnost působení chemických rozmrazovacích látek. Ošetření systémem QSAVE je navíc chrání před znečištěním a usnadňuje údržbu.

název skladebné rozměry počet množství hmotnost poznámka
  mm ks/vrstva m2 kg  
  výška délka šířka   vrstva paleta vrstva paleta  
BEST - ESMERO 60 - - 104 0,70 8,40 90 1080 1 paleta = 12 vrstev
CERTIFIKÁT 060-049523 dlažební bloky ČSN EN 1338
308 kB PDF
Osvědčení pro stavbu BEST dlažba 1338
999 kB PDF
Technical datasheet BEST - ESMERO EN
859 kB PDF
Technický list BEST - ESMERO
819 kB PDF
prohlášení o vlastnostech č. 001-1338 BEST 1338 BETONOVE DLAZEBNI BLOKY
65 kB PDF
CERTIFIKÁT ISO - 9001,14001,45001,50001
951 kB PDF
Návod na použití
PDF
Vzorové skladby BEST - ESMERO
PDF
Nevíte si rady s výběrem?
Máte v hlavě projekt ale nevíte, který z našich produktů bude pro vás nejvhodnější? Zkuste našeho průvodce výběrem – doporučíme vhodný materiál, povrchy a technické parametry.
Dřív než začnete stavět...
Jakou vybrat dlažbu nebo plot, který s vaším domem nejlépe ladí? Díky aplikacím BEST Visio to zvládnete hravě. Aplikace vám ukáží ideální dlažbu či plot přímo ve fotografii a zajistí správný výpočet potřebného množství materiálu.
Přijeďte si pro inspiraci
V každém z našich výrobních závodů najdete rozsáhlé venkovní i vnitřní vzorkovny, kde se můžete nechat inspirovat a důkladně si výrobky prohlédnout i osahat. Naši poradci se postarají, abyste při nákupu na nic důležitého nezapomněli.