S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.
 

BEST VISIO - ploty

Banner BEST ploty Banner BEST ploty

Připravte si 3D návrh plotu, ověřte si, jak bude vypadat, a získejte soupis potřebného materiálu. To všechno vám umožní aplikace BEST VISIO – ploty.

Na internetu si vyberete plotové tvarovky a necháte si je dovézt. Jenže když postavíte plot, zjistíte, že vypadá jinak, než jste čekali. Situace, která se může stát každému.

Přitom se jí můžete jednoduše vyhnout.

V bezplatné aplikaci BEST VISIO – ploty si sami on-line navrhnete svůj plot a získáte jeho barevný 3D model. Díky tomu přesně víte, jak bude vypadat.

Navíc:

  • získáte přesné informace o množství materiálu, který potřebujete,
  • sami určíte vše od typu a barvy tvarovek přes druh výplně až po zákrytové desky,
  • v konfiguraci zadáte i prostor na dveře či bránu.

I nejmenší detaily máte pod kontrolou

Nová aplikace vám umožní vytvořit si vlastní návrh plotu, ve kterém můžete myslet i na ty nejmenší detaily. Sami nastavíte například:

Ikona typ plotu
typ plotu
Ikona typ a barva plotu
typ a barvu tvarovek
Ikona typ výplně
typ výplně
Ikona výška sloupku
výšku sloupků a podezdívky

Díky tomu naprosto přesně určíte podobu plotu. Včetně jeho výšky, vzoru a barev.

Žádná jiná aplikace takto detailní nastavení nenabízí.

Prohlédnete si plot ze všech stran

Podobu plotu vidíte celou dobu na 3D modelu, který se mění spolu s tím, jak upravujete jeho parametry. Díky tomu přesně víte, jak bude který prvek vypadat. A jestli se k plánovanému plotu hodí.

S 3D modelem navíc můžete otáčet o 360°. Plot si tak prohlédnete ze všech stran.

Naplánujete i dveře a bránu

V aplikaci zadáte také rozměry oplocení nebo vymezíte přesný prostor na dveře a bránu. Vše samozřejmě opět vidíte i ve 3D modelu. Tyto parametry přitom můžete nastavit pro každou stranu plotu zvlášť. Jednoduše tak do plotu zakomponujete například zadní vchod.

A máte zcela přesnou představu, jak bude nový plot vypadat.

Získáte přehled o nákladech

Aplikace toho ale umí ještě víc. Podle zadaných údajů totiž připraví také soupis potřebného materiálu včetně přesného množství jednotlivých prvků. Nemusíte tedy nic počítat ručně a přesně víte, kolik potřebujete plotových tvarovek, zákrytových desek a dalšího materiálu.

A nehrozí vám, že byste se přepočítali a objednali něčeho méně. Zároveň můžete rovnou požádat o přesnou kalkulaci nákladů. Snadno tak zjistíte, na kolik vás nový plot přijde. A potřebný materiál pak jednoduše nakoupíte v nejbližší prodejně stavebnin.

Vytvořte si i vy ZDARMA on-line návrh vlastního plotu. Vyzkoušejte si aplikaci BEST VISIO – ploty a máte jistotu, že při stavbě plotu nesáhnete vedle!

Chci to vyzkoušet

← předchozí článek
BEST VISIO - dlažby
následující článek →
Všechny články v kategorii Chytré aplikace BEST VISIO

Další podobné články