S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.
 

BEST VISIO VR

banner BEST Visio VR

Jak vybrat plot, který s vaším domem nejlépe ladí? Ideální je vyzkoušet ho přímo na místě. Že to není možné? Díky aplikaci BEST Visio VR to zvládnete ze svého mobilního telefonu.

BEST Visio VR navazuje na webovou aplikaci BEST VISIO – ploty. V ní si nastavíte podobu plotu, jeho rozměry i materiál. A získáte tak přesné podklady pro nákup potřebného materiálu.

Díky BEST Visio VR navíc uvidíte, jak bude plot vypadat přímo u vašeho domu.

Přidejte plot v reálném čase 

Příprava návrhu je jednoduchá. Na App Store nebo Google Play si stáhněte aplikaci BEST Visio VR a s pomocí fotoaparátu telefonu zaměřte svůj dům, včetně prostoru, kde má stát nový plot.

V reálném čase pak můžete měnit:

typ plotu,

banner BEST Visio VR

jeho umístění,

banner BEST Visio VR

počet polí, barvu i výplň.

banner BEST Visio VR

Díky tomu rovnou uvidíte, jak bude nový plot vypadat. A máte jistotu, že se k domu hodí. Jednotlivé prvky navíc kdykoliv upravíte. Stačí jen pár kliknutí a zvolíte například jinou barvu nebo typ výplně. Vše tak perfektně sladíte se svým domem.

Návrh nasdílíte své rodině

Ovládání BEST Visio VR je zcela intuitivní, a navíc vás aplikací provede přehledná nápověda. I díky tomu si s tvorbou vizualizace hravě poradíte.

A jakmile vytvoříte plot, se kterým jste spokojení, návrh si jednoduše uložíte nebo ho nasdílíte své rodině. Společně poté vyberete tu nejlepší variantu.

Připraveno pro virtuální realitu

BEST Visio VR využívá virtuální realitu. Potřebujete tedy některý z novějších telefonů, které virtuální realitu podporují. A také aplikaci, která vám ji umožní využít.

Pak už nic nebrání tomu, abyste si vytvořili plot, který s vaším domem 100% ladí. Vyzkoušejte to i vy!

Nyní na Google Play

Nyní na App Store

← předchozí článek
BEST VISIO - ploty
následující článek →
Všechny články v kategorii Chytré aplikace BEST VISIO

Další podobné články