S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.

DOPRAVNÍ INFRASTRUKTURA

Individuálním a do detailu propracovaným programem pro dopravní infrastrukturu jsou trouby se štěrbinovými žlaby. V této kategorii najdete také malá svodidla určená pro bezpečné oddělení komunikace od pěší zóny či oddělování jízdních pruhů nebo prefabrikovaný systém propustů navržený s důrazem na rychlost a jednoduchost výstavby. Všechny produkty si můžete prohlédnout v našem katalogu Prvky pro dopravní infrastrukturu.
Nevíte si rady s výběrem?
Máte v hlavě projekt ale nevíte, který z našich produktů bude pro vás nejvhodnější? Zkuste našeho průvodce výběrem – doporučíme vhodný materiál, povrchy a technické parametry.
Dřív než začnete stavět...
Jakou vybrat dlažbu nebo plot, který s vaším domem nejlépe ladí? Díky aplikacím BEST Visio to zvládnete hravě. Aplikace vám ukáží ideální dlažbu či plot přímo ve fotografii a zajistí správný výpočet potřebného množství materiálu.
Přijeďte si pro inspiraci
V každém z našich výrobních závodů najdete rozsáhlé venkovní i vnitřní vzorkovny, kde se můžete nechat inspirovat a důkladně si výrobky prohlédnout i osahat. Naši poradci se postarají, abyste při nákupu na nic důležitého nezapomněli.