S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.
 

Typ ošetření povrchu

Betonová dlažba BEST nabízí 3 základní způsoby ošetření povrchu:

  1. Základní (setkáte se s ní u povrchů s vzhledem Standard)
  2. UV (setkáte se s ním u povrchů s vzhledem Sametový, Antico)
  3. Ultra UV (setkáte se s ním u vybraných dlažeb: BEST - BELEZA, BEST - BELISIMA, BEST - BOHEMA, BEST - OLYMPIA)

Základní úprava

základní úprava

Základní povrch automaticky najdete téměř u všech druhů naší dlažby. Jeho součástí jsou příměsi, které zvyšují odolnost vůči působení vody, mrazu i chemických rozmrazovačů. Díky tomu se na dlaždicích méně drží nečistoty.

UV ošetření

úprava uv

UV ošetření navazuje na základní úpravu. Pomocí trysek na něj přidáme polyuretanový povlak a UV zářením ho vytvrdíme a vytvoříme tak ochranný povlak. Dlažba je díky domu odolnější a barvy výraznější.

Nejefektnější a nejodolnější? Ultra UV

ultra uv úprava

Ultra UV je luxusní povrchová úprava, která zaručuje maximální odolnost, zvýrazňuje barvy a dodává dlažbě lesk. Při této úpravě nanášíme na základní povrch několik vrstev laku, které následně vytvrdíme UV zářením.

Takové ošetření dlaždicím dodá nejen lesklý „mokrý” efekt, ale hlavně zaručí maximální odolnost i proti mechanickému poškození. Případné škrábance na dlažbě navíc kdykoliv opravíte pomocí speciální politury.

Velkou výhodou této povrchové úpravy je také snadná údržba. Díky silnému ochrannému filmu zůstávají všechny nečistoty na povrchu. K očištění tak stačí jen voda a kartáč nebo tlakový čistič s tlakem vody do 100 barů.

následující článek →
Všechny články v kategorii Povrchové úpravy

Další podobné články