S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.

SCHODIŠTĚ A PALISÁDY

Poradit si s terénními nerovnostmi. To je hlavní úkol pro betonové zahradní schodištěpalisády. Kromě toho s jejich pomocí rozčleníte zahradu a vytvoříte z ní originální prostor nebo například zdůrazníte dekorativní prvky. Stačí si vybrat tvary a barvy, které se vám hodí. Naše venkovní schodiště i palisády navíc mají speciální impregnaci, a proto se na nich nedrží špína. Vaše zahrada tak okouzlí každou návštěvu.
Nevíte si rady s výběrem?
Máte v hlavě projekt ale nevíte, který z našich produktů bude pro vás nejvhodnější? Zkuste našeho průvodce výběrem – doporučíme vhodný materiál, povrchy a technické parametry.
Dřív než začnete stavět...
Jakou vybrat dlažbu nebo plot, který s vaším domem nejlépe ladí? Díky aplikacím BEST Visio to zvládnete hravě. Aplikace vám ukáží ideální dlažbu či plot přímo ve fotografii a zajistí správný výpočet potřebného množství materiálu.
Přijeďte si pro inspiraci
V každém z našich výrobních závodů najdete rozsáhlé venkovní i vnitřní vzorkovny, kde se můžete nechat inspirovat a důkladně si výrobky prohlédnout i osahat. Naši poradci se postarají, abyste při nákupu na nic důležitého nezapomněli.