Slovo manažerů

Inspiruj se příběhy našich manažerů. Věř tomu, že se správnou motivací, chutí do práce a odhodláním si práci i užít, se třeba i ty můžeš stát jedním z nich.

Volná pracovní místa (34)

Petr Levinský

Petr Levinský

obchodní ředitel

Jsem středoškolák s maturitou, navíc strojař, anglicky neumím, ale zase umím létat v letadle, někdy i v autě, když spěchám… No, a pracuju tady jako ďas. ☺ S BESTem jsem uzavřel pracovní smlouvu v době, kdy koupil tehdejší společnost BETA Olomouc, ve které jsem pracoval. V obchodě se pohybuji po celou svoji kariéru. Práce mě baví, potkávám se s mnoha zajímavými lidmi a mám procestované celé Česko.

Obchod je dřina, ale i zábava. Důležité je hlavně umět dobře nabídnout své produkty a zároveň získat důvěru zákazníků. Ale ani ten nejlepší obchodník nemůže fungovat bez zázemí stabilní a dobře fungující firmy. V BESTu máme moderní a plně vybavené zázemí, na cestování bezpečné vozy, kvalitní mobily a notebooky. A především tým spolehlivých lidí, kteří jsou ochotni a připraveni si kdykoliv pomoct. Jsou skvělí a jsem rád, že s nimi mohu pracovat!

Jiří Militký

ředitel logistiky

Do BESTu jsem přišel na pozici ředitele logistiky z větší firmy a za rok, co jsem tady, mě mile překvapilo, jak jsou lidé v BESTu ochotní, obětaví a vždy pozitivně naladění. Společnost BEST nabízí zázemí a podporu pro každého zaměstnance, zároveň ale v každodenním pracovním životě dává také prostor i pro vlastní zodpovědná rozhodnutí. Ostatně to je jedna z věcí, které si při pohovorech s novými uchazeči cením – schopnost porozumět problému, zanalyzovat možnosti a umět se rozhodnout. Všem, kteří mají chuť uplatnit a rozvíjet své dovednosti, bych vzkázal, že BEST pro ně bude skvělou volbou.

Jiří Militký
Tomáš Blecha

Tomáš Blecha

ředitel závodů Lučice a Nehvizdy

Nastoupil jsem 12. 4. 2000 v 6:00 na pozici DSV plný sil a odhodlání. Byl jsem schopen za měsíc udělat 300 a někdy i více pracovních hodin. Následně jsem se dostal na pozici „velínáře“, kdy jsem měl postupně na starosti výrobu palisád a dalších vysokých prvků. Byl jsem také u zrodu nových výrobních linek v Poleradech. Následně jsem se z mistra provozu přes vedoucího provozu a zastupujícího ředitele propracoval až na pozici ředitele. Nejprve v závodech Rybnice a Vranín, nyní v závodech Lučice a Nehvizdy.

Jsem dokonalou ukázkou kariérního postupu. ☺ Důležité je nebát se těžké práce ani zodpovědnosti a chtít se učit novým věcem. Odměnou je pak zajímavá práce, která svojí pestrostí nenudí a je plná nových zkušeností. Člověk má možnost kariérního růstu, může se spolupodílet na zlepšování a zkvalitňování jak produktů, tak služeb. BEST rozhodně patří mezi firmy, které hodně dají. A to nemluvím jen o mzdě. Jsem hrdý na to, kde pracuji!

Filip Ramach

ředitel závodů Morava

Do BESTu jsem nastoupil v roce 2013 na pozici ředitele závodů Morava a jako v každém začátku toho bylo k řešení dost. Výroba, lidský faktor, náklady… to vše potřebovalo řešit, navíc v době dozvuku ekonomické recese. I v těchto problematických časech jsme našli nové kolegy, kteří jsou dnes pilíři naší organizace. ☺ Co nám v BESTu pomáhá a bude (věřím) pomáhat i dál, jsou právě lidé na stěžejních pozicích ve výrobě, skladu i obchodu, kteří chtějí pracovat, řešit problémy, rozhodovat a neschovávat se.

Když někoho přijímám, mluvím hlavně o úskalích naší práce. Jedním dechem pak ale dodám – přesto, že nás je ve firmě přes 400, všechny své pracovníky znám a rád ohodnotím kvalitní práci nadstandardní a pravidelnou výplatou s možností získání dalších prémií za přesčasy. Každý dostane šanci a je jen na něm, zda bude chtít patřit mezi nás!

Filip Ramach