S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.

BEST - SCHOD STONE COLORMIX SAND

Velmi přirozeně vypadají v zahradě schodišťové prvky BEST – SCHOD STONE. Jejich pohledové strany (horní nášlapná a přední pohledová strana) jsou oštípány a speciálně ostařeny, což propůjčuje prvkům vzhled přírodních kamenů. down Více informací
BARVA:
COLORMIX SAND
POVRCH:
OSTAŘENÝ ŠTÍPANÝ
VÝŠKA:
16 cm
Cena za ks:
1 099,00 Kč/ks bez DPH
1 329,80 Kč/ks s DPH
Zjistit dostupnost

Skladová dostupnost

close
Zjišťuji dostupnost
 Kč bez DPH
 Kč s DPH
ks
Technické informace
Dokumenty ke stažení
Potřebujete poradit?
Betonové schodišťové prvky BEST – SCHOD STONE jsou spolehlivé a elegantní. Pomohou vám vyřešit jakékoliv schodiště. Jsou pevné, mrazuvzdorné a perfektně odolávají působení chemických rozmrazovacích látek.

Zahradní schodišťové prvky BEST – SCHOD STONE jsou z vibrolisovaného betonu a díky ošetření systémem QSAVE na nich neulpívají nečistoty.

BEST – SCHOD STONE využijete i v případě, že chcete zahradu sjednotit do jednoho stylu. V této štípané povrchové úpravě a barvě colormix vyrábíme kromě schodů i palisády nebo plotové prvky. Vaše zahrada neuteče žádnému závistivému pohledu.

Pokud potřebujete zvedací zařízení, které usnadní manipulaci s těžkými schodnicemi, pak můžete využít půjčovny nářadí a strojů. V nabídce je několik vakuových strojů, které vám s pokládkou pomohou.
 
název skladebné rozměry počet množství hmotnost poznámka
  mm ks/bm ks kg  
  výška nášlapná šířka délka   vrstva paleta ks paleta  
BEST - SCHOD STONE 160 350 1000 1 2 10 147 1470 1 paleta = 5 vrstev
Technický list BEST - SCHOD STONE
745 kB PDF
Technical datasheet BEST - SCHOD-STONE EN
758 kB PDF
Nevíte si rady s výběrem?
Máte v hlavě projekt ale nevíte, který z našich produktů bude pro vás nejvhodnější? Zkuste našeho průvodce výběrem – doporučíme vhodný materiál, povrchy a technické parametry.
Dřív než začnete stavět...
Jakou vybrat dlažbu nebo plot, který s vaším domem nejlépe ladí? Díky aplikacím BEST Visio to zvládnete hravě. Aplikace vám ukáží ideální dlažbu či plot přímo ve fotografii a zajistí správný výpočet potřebného množství materiálu.
Přijeďte si pro inspiraci
V každém z našich výrobních závodů najdete rozsáhlé venkovní i vnitřní vzorkovny, kde se můžete nechat inspirovat a důkladně si výrobky prohlédnout i osahat. Naši poradci se postarají, abyste při nákupu na nic důležitého nezapomněli.