S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.

TERČ K POKLÁDCE / VYROVNÁVACÍ PRYŽOVÁ PODLOŽKA výška 5 mm

Pryžová podložka, která je určena pro snadnou pokládku dlažeb BEST TERASOVÁ, BEST CHODNÍKOVÁ a BEST GIGANTICKÁ. K základní podložce jsou k dispozici i vyrovnávací podložky. Pryžové vyrovnávací podložky lze kombinovat do max. výšky 18 mm. Gumové terče lze pro vyyužití do krajů dlážděné plochy snadno dělit.  down Více informací
BARVA:
ČERNÁ
POVRCH:
STANDARD
VÝŠKA:
0,5 cm
Cena za ks:
28,00 Kč/ks bez DPH
33,90 Kč/ks s DPH
Zjistit dostupnost

Skladová dostupnost

close
Zjišťuji dostupnost
 Kč bez DPH
 Kč s DPH
ks
Technické informace
Potřebujete poradit?
Pryžové vyrovnávací podložky můžete použít až do výšky 18 mm. Základní podložka je opatřena 6mm nálisky pro vymezení spár. 
 
název materiál výška (mm) vnějšíprůměr (mm) vnitřní průměr (mm)
vyrovnávací podložka ZB/PODV5  pryž/guma 5 148 30
Nevíte si rady s výběrem?
Máte v hlavě projekt ale nevíte, který z našich produktů bude pro vás nejvhodnější? Zkuste našeho průvodce výběrem – doporučíme vhodný materiál, povrchy a technické parametry.
Dřív než začnete stavět...
Jakou vybrat dlažbu nebo plot, který s vaším domem nejlépe ladí? Díky aplikacím BEST Visio to zvládnete hravě. Aplikace vám ukáží ideální dlažbu či plot přímo ve fotografii a zajistí správný výpočet potřebného množství materiálu.
Přijeďte si pro inspiraci
V každém z našich výrobních závodů najdete rozsáhlé venkovní i vnitřní vzorkovny, kde se můžete nechat inspirovat a důkladně si výrobky prohlédnout i osahat. Naši poradci se postarají, abyste při nákupu na nic důležitého nezapomněli.