S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.

TERČ K POKLÁDCE / ZÁKLADNÍ PRYŽOVÁ PODLOŽKA

Pryžová podložka, která je určena pro snadnou pokládku dlažeb BEST TERASOVÁ, BEST CHODNÍKOVÁ a BEST GIGANTICKÁ. K základní podložce jsou k dispozici i vyrovnávací podložky. Pryžová podložka obsahuje nálisky, které vymezují spáru mezi dlažbou 6 mm, Gumové terče lze pro vyyužití do krajů dlážděné plochy snadno dělit.  down Více informací
BARVA:
ČERNÁ
POVRCH:
STANDARD
VÝŠKA:
1.5 cm
Cena za ks:
32,00 Kč/ks bez DPH
38,70 Kč/ks s DPH
Zjistit dostupnost

Skladová dostupnost

close
Zjišťuji dostupnost
 Kč bez DPH
 Kč s DPH
ks
Technické informace
Potřebujete poradit?
Základní pryžovou podložku můžete kombinovat s vyrovnávacími podložkami až do výšky 18 mm. Základní podložka je opatřena 6mm nálisky pro vymezení spár. 
 
název materiál výška (mm) vnějšíprůměr (mm) vnitřní průměr (mm)
základní podložka ZB/TED10  pryž/guma 10 148 30
Nevíte si rady s výběrem?
Máte v hlavě projekt ale nevíte, který z našich produktů bude pro vás nejvhodnější? Zkuste našeho průvodce výběrem – doporučíme vhodný materiál, povrchy a technické parametry.
Dřív než začnete stavět...
Jakou vybrat dlažbu nebo plot, který s vaším domem nejlépe ladí? Díky aplikacím BEST Visio to zvládnete hravě. Aplikace vám ukáží ideální dlažbu či plot přímo ve fotografii a zajistí správný výpočet potřebného množství materiálu.
Přijeďte si pro inspiraci
V každém z našich výrobních závodů najdete rozsáhlé venkovní i vnitřní vzorkovny, kde se můžete nechat inspirovat a důkladně si výrobky prohlédnout i osahat. Naši poradci se postarají, abyste při nákupu na nic důležitého nezapomněli.