Volná pracovní místa

Aktuálně hledáme 34 nových kolegů a kolegyň pro posílení našich týmů v 7 závodech.

Prohlédni si všechny nabídky nebo si vyber z regionů, který tě zajímá.

Jihočeský kraj
Závod Vranín u Třeboně

Výrobní areál je vystavěn v klidném prostředí nedaleko města Třeboň. Součástí areálu jsou 3 výrobní haly s 3 výrobními linkami na nejmodernější úrovni. V areálu se nachází také administrativní budova se zázemím pro zaměstnance, expedice a rozsáhlá vzorkovna. A protože nejvhodnější způsob, jak se k nám dostat, je autem, disponujeme také pohodlným parkovištěm.

Jihomoravský kraj
Závod Božice u Znojma

Výrobní areál se nachází v průmyslové zóně nedaleko obce Božice. Od autobusové zastávky je vzdálený necelé 2 km. Výhodou je i vlakové nádraží, které se nachází pouhých 300 m od závodu. Součástí výrobního areálu je 1 výrobní hala s plně automatizovanou výrobní linkou. Součástí výrobní haly je i administrativní budova se zázemím pro zaměstnance a expedice. Parkování není v areálu problém.

Královéhradecký kraj
Závod Lučice u Chlumce nad Cidlinou

Výrobní areál leží v katastrálním území obce Lučice nedaleko dálnice D11 (Praha-Hradech Králové). Závod je vzdálený 5 km od Chlumce nad Cidlinou, kde je autobusové i vlakové nádraží, dostupnost na závod je ideální autem nebo na kole. Součástí výrobního závodu je 5 výrobních hal s 9 automatizovanými výrobními linkami. V areálu je také administrativní budova se zázemím pro zaměstnance, expedice a rozsáhlá vzorkovna.

Moravskoslezský kraj
Závod Ostrava

Výrobní závod se nachází na okraji města Ostrava nedaleko dálnice D56 vedoucí do Frýdku-Místku. Poloha závodu zajištuje dobrou dopravní dostupnost, přímo u areálu je autobusová zastávka. Výrobní areál představuje 2 velké haly s 2 moderními výrobními linkami. Součástí areálu je i administrativní budova se zázemím pro zaměstnance. Pro zákazníky je v budově expedice, poradenská služba a rozsáhlá venkovní i vnitřní vzorkovna. Parkoviště je zajištěno pro zákazníky i zaměstnance.

Olomoucký kraj
Závod Mohelnice

Výrobní areál disponuje 3 halami s 6 výrobními linkami. Kromě výroby betonové dlažby a obrubníků se specializuje na výrobu prvků pro podzemní sítě. Závod v Mohelnici se pyšní nejprogresivnější robotickou technologií pro výrobu šachtových den. V areálu se kromě výrobních hal nachází i administrativní budova se zázemím pro zaměstnance i moderní vzorkovna pro zákazníky. Závod je umístěn na okraji města, v blízkosti vlakového nádraží i autobusové zastávky.

Plzeňský kraj
Závod Rybnice u Plzně

Výrobní areál se nachází v klidném prostředí nedaleko obce Kaznějov (Plzeň-sever). Od autobusové zastávky na hlavním tahu Plzeň-Kralovice je vzdálený necelé 2 km. Součástí výrobního areálu jsou 4 výrobní haly s 5 výrobními linkami na nejmodernější úrovni. V areálu se nachází také administrativní budova se zázemím pro zaměstnance, expedice a rozsáhlá vzorkovna. Samozřejmostí je i parkoviště.

Středočeský kraj
Závod Nehvizdy u Prahy

Prodejní a výstavní areál se nachází v katastru obce Nehvizdy s výbornou dostupností z Prahy (dálnice D11, exit 6) nebo pěšky cca 5 min. chůze (zastávka na okraji obce Nehvizdy). Do budoucna je plánovaná zastávka přímo u průmyslové zóny. V areálu je moderní administrativní budova s expedicí, poradenskou službou pro zákazníky a s rozsáhlou vnitřní vzorkovnou. Součástí areálu je také velká a zajímavě řešená venkovní vzorkovna.

Ústecký kraj
Závod Polerady u Mostu

Areál se 4 výrobními halami, expedicí a rozsáhlou vzorkovnou se nachází necelé 2 km od obce Polerady, 10 km jižně od města Most. Výrobní haly jsou vybaveny 4 výrobními linkami na nejmodernější úrovni pro výrobu vibrolisovaných dlažeb i vysokých prvků. Pro zaměstnance je v areálu administrativní budova se zázemím i parkoviště pro pohodlné parkování.