S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.
 

Zámková dlažba zaručí pevnost a stálost i u velmi namáhaných ploch

Na zámkovou dlažbu BEST se můžete spolehnout. Perfektně do sebe pasuje, a tak se nemusíte bát, že se kameny posunou. Jako všechny naše betonové dlažby je navíc mrazuvzdorná, pevná a díky trvalé impregnaci se na ní mnohem méně drží špína. Nepotřebuje tak žádnou speciální údržbu. I díky tomu je ideální pro chodníky, cesty nebo třeba parkoviště. Vhodná je také pro průmyslové dvory a parkoviště pro kamionovou dopravu. Prostě všude tam, kde potřebujete pevnou a spolehlivou zámkovou dlažbu.

Ideální dlažba pro velké zatížení

Zámková dlažba je navržena tak, aby do sebe tvary jednotlivých kostek zapadaly a zamezily tak posunu či zvětšování spár ve výsledné ploše. Do této kategorie patří dlažba BEST – BEATON, která má známý tvar slangově řečený „ÍČKO“, „HÁČKO“ nebo také „KOST“. Dalším druhem je průmyslová dlažba BEST – BASE. Její tvar připomíná vlnku, což vytváří dlažbě dvojitý zámek.

Dlažba je jednoduchá na pokládku. Zámkový tvar drží směr a vzor skladby, krajové a poloviční kameny zajistí snadné a čisté zakončení plochy. Zámkové dlažby jsou nabízeny ve výškách 4, 6, 8 nebo 10 cm. Záleží především na zatížení a umístění, kterou výšku dlažby zvolíte.

Zajímají vás jiné typy dlažeb? Podívejte se i na další výrobky BEST. Věřte, že je z čeho vybírat. Zahradní betonová dlažba nabízí mnoho možností – jednoduché tvary nebo nepravidelné skladby více rozměrů, přirozeně teplé i studené odstíny colormixů i mnoho povrchových úprav.